SK START Praha

Z hlediska zmíněné smutné události jsou výsledky našich týmů v tomto týdnu určitě marginální.

Vzhledem k té hrozně smutné zprávě, kdy skonal náš kamarád, vynikající stolní tenista a charakterní člověk, Pavel Krošlák, se výsledky všech zápasů uplynulého týdne jeví jako vysoce marginální. Navíc béčko stejně své utkání muselo odložit.

TJ Sokol Stodůlky B vs. SK START Praha A          9:9

Další remíza na kontě našeho áčka. Jen nejsem přesvědčen, že zrovna tato remíza odpovídá realitě. Myslím, že se mělo vyhrát. Doufám, že nás všechny ztracené body z remíz nebudou mrzet v konečném zúčtování.

TJ Sokol Petrovice C vs. SK START Praha B         odloženo

Tentokrát by snad k utkání mohli skutečně nastoupit jen dva hráči. Všichni tři Honzové byli pracovně nebo soukromě mimo Prahu. Martin je v Mexiku, já nemocný. Nakonec jsme se se soupeři dohodli na odkladu v období jarních prázdnin.

SK START Praha C vs. TTC Elizza K                      10:6

V céčku dostal příležitost Pavel, aby zvýšil počet svých utkání a mohl být zařazen na žebříček. Spoluhráči mu byli Honza P. (4 body ze č zápasů a debl), Radek (3 body ze 4 zápasů a debl), Ivo (1 bod ze 3 zápasů a debl). Pavel v singlech neuhrál ani bod, ale přičinil se o bod v deblu s Ivošem. Byly to nervy s dobrým koncem pro nás.

SK START Praha D vs. SK SANK Běchovice B      0:10

Nic nového pod sluncem!

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení