SK START Praha

Přítel na telefonu.

Martin se vrátil z putování ze zemí, kde začíná světový den, ale pomohlo to jen áčku. Béčko i přes jeho snahu bylo bez šance na vítězství. Céčko si lehce smlslo doma na rezervě týmu, za který hraje loňský sprosťák.

SF SKK El Niňo Praha H vs. SK RTTI Poplatky.com A               5:10

Tým El Niňa byl v době zápasu poslední, ale proti nám se nějak zmátožili a chvíli to nevypadalo na lehké vítězství. Hráči to byli všichni mladí, ale kromě jednoho, takového rychlého švícka, to byli snad děti Uspávače hadů z Michle! Předseda hrál debla opět s Danem a vedli v prvním setu 7:1, přesto osm prohráli! Neskutečné! Možná to měl Dan víc držet na stole a přenechat aktivitu předsedovi. Dan byl moc netrpělivý a snažil se hned zakončovat. Naši borci prohráli celý zápas, což to by nevadilo, ale podle mého soudu prohráli se suverénně nejhorší dvojicí, proti které kdy hráli! Na vedlejším stole celkem bez problémů Káfa s Martinem svůj zápas dovedli do vítězného konce.

Následné tři dvouhry se odehrávali v očekávané režii borců z poplatků. 4tvrtá dvouhra se vymykal standardu. Normální by totiž bylo, kdyby předseda prohrál, jenže on urval, a to poměrně lehce, svůj první bod ve druhé třídě! A ještě se soupeřem tak slavného jména – Suvorov. Nebyl to však Alexandr Vasilijevič, ale Maxim. Jestli byl příbuzný se slavným vojevůdcem nám zůstalo utajeno. Pochopitelně předsedovo nadšení neznalo mezí, zvláště když se stejným hráčem prohrál takový borec, jako je Martin. Taky mu to hned zvěstoval. Martin ho však dostal z nebeských výšin prostým konstatováním: „Teda s horším hráčem jsem snad v životě neprohrál!“ A bylo to…

Po předsedově vítězství to vypadalo dobře, ale pak prohrál Káfa se švíckem, Martin s „vojevůdcem“ a předseda kvůli bolavé ruce musel ukončit svoji hru na stole kontumací. Takže najednou 6:4 pro Poplatky.

Na ty zlomy v utkání asi nejvíc doplatil „přítel na telefonu“ Honza P, který opodál ve Střešovicích byl na volejbale. Asi se nedá říci doplatil, ale spíše jsme ho slušně vycukali. Scénář byl asi takový:

1:1 po deblech šla Honzovi SMS od předsedy: je to špatné prohráli jsme debla, ruka bolí, přijeď!

Po předsedově vítězství: vyhrál jsem, je to dobré, jezdit nemusíš!

Po prohře Káfy: nevypadá to dobře, Káfa prohrál, přijeď.

Následovala všeobecná úvaha, že to kluci zvládnou i ve třech, tak předseda volal Honzovi. Ten mu řekl, že už je před halou. Předseda mu řekl, ať tedy jede domů, že to kluci zvládnou.

Pak prohrál Martin s vojevůdcem a předseda začal Honzu znovu volat. Zblbnul ho navíc Dan, který také s vyděšeným výrazem žádal návrat Honzy. Honza však už raději nebral telefon. Vše nakonec dopadlo dobře.

SK RTTI Poplatky.com B vs. TJ Pankrác D             2:10

Druhý tým třetí třídy si vůbec nepřipouštěl, že by u nás měl mít problémy. A také neměl! Jedno pozitivum zápas přeci jen měl. Přišel Patrik, odehrál debla a zkusil singl. První odehrál celý, ale spíše ho prokulhal než proběhal. Bylo vidět, že se ještě necítí ve své kůži, resp. Ve své noze. Tak jsme mu řekli, ať raději nepokračuje. Musím říci, ale že odhodlání měl veliké a to je dobré znamení.

Jediné dva body uhrál Martin, ale v posledním utkání si také vypil kalich hořkosti. Prohrál se soupeřovou dvojkou, levákem, který většinu míčků vracel a podle mě ani nevěděl jak. Martinovi se nedivím, že hrál bez zájmu. Musí to být pocitově šílené, když ví, že ať hraje, jak hraje, k vítězství týmu to nevede.

SK RTTI Poplatky.com C vs. SK Hamr B                 10:1

Céčko nastoupilo v té nejsilnější možné sestavě a s rezervou Hamru nemělo problém. Je paradoxní, že Vašek, který poslední měsíc hraje naprosto famózně a drží postupové šance céčka stále ve hře, prohrál lehce ten jediný bod soupeře. Prý měl problém s trávařem.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení