SK START Praha

Poslední zápas a konec sezóny

Tento týden definitivně skončily zápasy v pražských soutěžích. V našem klubu hrálo už jen áčko se Stodůlkami. Naše první družstvo vyhrálo 10:7. Byla to už jen povinnost, soutěž pro další sezonu už byla jistá dříve. Zahrál si ještě Dan a splnil tak předepsaný počet zápasů pro to, aby mohl figurovat příští sezónu na žebříčku. I když jen jako nezařazený.

Od tohoto posledního týdne jsme začali chodit pravidelně trénovat. Pondělky jsou vyhrazené hlavně pro áčko. No pro áčko. Trénovat chtějí chodit jen Martin s Ňémou. Takže je doplňují ti, co mají chuť si zahrát. Někdy já, Dan nebo Dáša. A pozor, chodí s námi jednou za 14 dní pinknout i Honza A., kterému pinec začal chybět.

Také se k nám přihlásil Vikas Sharma, což je hráč z Anglie s indickými předky. Přistěhoval se se svojí českou ženou z Anglie před cca 3 měsíci. V Londýně hrál pravidelně nějakou jejich soutěž, ale tři roky tam pinec nehrál, protože to nešlo kvůli covidu. Přišel na první trénink a bylo jednoznačně vidět, že to hrál na dobré úrovni, ale po letech nečinnosti nemá vůbec jistotu. Tak s ním chodím pravidelně jednou týdně hrát. V prvním tréninku jsem s ním hrál tři zápasy, ve všech jsem vyhrál 3:0 a nemusel jsem používat svůj servis. Teď po dvou měsících sice stále vyhrávám, musím však využívat servis a velice často si uhraje set. Vidím to jako posilu do déčka a céčka. S déčkem si byl už zatrénovat a nadšení bylo vzájemné. Jen je problém s komunikací. V déčku nikdo anglicky nemluví a já na tom jsem skoro podobně. Zdokonalil jsem však počítání do jedenácti.

Martin, Dan a Vikas

Chtělo by to, aby chodilo na tréninky více spoluhráčů. Buď jsou ale líní, nebo mají práci. Doufám, že se to zlepší.

Pro příští sezonu přijdeme od Martina Melíška, protože přestupuje do El Niňa. Takže jsou dvě možnosti. Buď začneme všichni intenzivně trénovat, aby ti nejlepší doplnili áčko, nebo musíme sehnat na přestup nějakého nového spoluhráče.

Když vidím přístup k tréninkům, asi se budeme muset poohlédnout po novém spoluhráči. Tak kdybyste někdo o někom věděl, dejte vědět.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení