SK START Praha

IMG-20161231-WA0001

Martinova 60

Martin šedesátníkem

V pátek oslavil náš úspěšný hráč a v současné době z donucení jen úspěšný zápasový kouč životní jubileum v podobě šedesátých narozenin!

Přátele pozval do hudebního klubu v Hostivaři jménem The Loop Jazz Club. Příjemné prostředí, o kterém jsem ani nevěděl i když tudy jezdím domů. A asi i úspěšné zařízení, pokud tedy nelžou plakáty vylepené po stěnách. Ukazují na to, kdo všechno zde předváděl své jazzové umění.

Pro účastníky byl povinný dress code ve stylu 20. a 30. let minulého století. Někteří tento požadavek nedodrželi, ale jinak to se to tam množilo „psími dečkami“ a peřím kolem krku. Já patřil mezi ty bez „dresu“, ale bylo mi Martinem blahosklonně odpuštěno. Doma nic po dědovi nemám a do půjčovny se mi nechtělo. Nešlo o peníze, ale o tu logistiku. Z nás pinkálistů měl dokonalý převlek akorát Petr K. Jirka se mi svěřil, že má na sobě část obleku, ve kterém se kdysi dávno ženil. Slušelo mu to a je obdivuhodné, že to stále na sebe dostane. Je pravda, že vestička byla na doraz a bál se v ní sednout, aby nelétaly knoflíky.

Jak šel čas s Martinem je vidět na třech fotkách:

Nejdříve Martin dostal jako dárek hudební vystoupení jazzové kapely se zpěvačkou. Konalo se to v suterénu v hudebním sále. Příjemná hudba a dobří hudebníci.

Asi po hodince jsme se vrátili do přízemí a byli jsme vyzváni, abychom se shromáždili venku, kde budou ukázky sobráže.

Psí dečka Martin pozoruje ukázku sobráže

Byla zima, a tak většina z nás raději utekla do tepla v přízemní části klubu, kde byl mezitím připraven teplý bufet. Martin dostal nádherný narozeninový dort, na kterém byly umně vyvedeny symboly čtyř sportů, které Martin miluje: pinčes, golf, kolo a lyžování.

Pan ředitel, jak ho tam všichni oslovovali (kromě nás pinkálistů), měl krátký projev, zazpíval mu jakýsi operní zpěvák různé známe písně. A pak už byla vyhlášena volná zábava spojená s plněním žaludků. Kromě pár fotek existuje i reportážní video ZDE.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení