SK START Praha

Týden proher a nemocných hráčů. Ale nejkrásnější prostředí pro pinec v Praze.

Všechny týmy tento týden prohrály. Jedině áčko bylo na zápase v plné sestavě a navíc v pěti. Ostatní týmy byly zdecimované nemoci nebo pracovními povinnostmi. Všechno bylo špatně. Takže místo nějakého úvodníku o hře se zmíním o naší herně na Střeleckém ostrově. Už několik soupeřů nám řeklo, že máme nejhezčí hernu v Praze. A to jak uvnitř, tak venku. Fotky herny jsem tady umístil v první zprávě na začátku sezony. Nyní přidám pár obrázků, které vidíme my a soupeři, když přicházíme či odcházíme!

SK START Praha A vs. TTC Praha A             3:10

Začátek textu je jako okopírovaný z minulého zápisu. Protože v první půlce na TTC hráli velice vyrovnané utkání, těšili se, že doma TTC přehrají. Nepovedlo se. Celé to shrnul Martin, když mi posílal zápis: „Krásný pinčes, ale léta nezastavíš!“

Kluci prohráli oba debly, pak sice Petr K. vyhrál, ale Petr J. prohrál v pěti setech. Naději vykřesal také v pěti setech Káfa. Po Danově prohře to bylo o ty dva debly 2:4. Ve druhé rundě však prohráli všichni naši borci, soupeř utekl na hrozivých 2:8 a už to, i přes korekci Káfy, nepustil.

Vypadá to, že se budeme soustředit už jen na zápas s Orionem. Je potřeba ho vyhrát a doufat, že z 3. ligy spadne jeden, max. dva, týmy do divize. A také doufat, že nepřijdou „zázračné“ výsledky Elizzy.

SF SKK El Niňo Praha J vs. SK START Praha B     6:10

Béčko sice jelo na Kotlářku bez nějakých větších ambicí, ale stále při dobré konstelaci se dal uhrát dobrý výsledek. Niňo za prvé muselo posunout svého nejlepšího hráče (hrál i u nás v prvním kole) do základu soupisky o patro výše a pak je tady ještě míchání sestavou, tak typické pro Niňo. Jenže!

Jenže my nakonec jeli do Dejvic ve třech! A to jsem oslovil opravdu VŠECHNY hráče na soupisce. Nemoci, pracovní povinnosti a rodinné záležitosti způsobily, že jsme hráli ve třech, dva polonemocní (se zády) a jen jeden zdravý. Jedna zajímavost tam ale byla, jak jí pojmenoval Honza. Dalo by se napsat, že to byl souboj SF SKK El Niňo Praha J vs. Horní Měcholupy A. Všichni tři totiž v současné době bydlíme pár metrů od sebe.

Teď zpětně si myslím, že být ve čtyřech, tak bychom možná i minimálně remizovali. Prohra 6:10 ve třech je důstojná. A to ještě za stavu 8:6 Honza byl nucen kvůli velké bolesti zad své poslední utkání vzdát. Do té doby neprohrál a věřím, že by vyhrál. Já bych následně nastoupil proti v tom utkání asi nejslabšímu hráči a je možné, že bych vyhrál. Jenže díky té skreči to bylo 9:6, a protože tam bylo ještě jedno kontumační vítězství soupeře díky tomu, že jsme byli ve třech a bylo to vlastně tedy už 10:6, tak jsem své utkání také nehrál a také kvůli zádům.

 TJ ABC Braník C vs. SK START Praha C                10:1

Tento týden jsem si odjel odpočinout na hory a tak jsem v pondělí, kdy se hrálo s Braníkem, nebyl v Praze. Braník byl za námi a tak jsem chtěl utvořit takovou sestavu, která by vyhrála a zase zvýšila šance na udržení. Moje nominační představa vzala za své díky zvýšené nemocnosti v týmu a také pracovním povinnostem některých hráčů. Esem měli být Patrik s Ivošem, ale zasáhla je oba viróza. Byla by to dobrá sestava, protože byli k dispozici Vašek a Radek. Marody nahradili Adam s Pavlem a i tak to byla sestava na slušný výsledek. Nevím, co se stalo, že jsme na braníku dostali tak na zadek. Výsledek 1:10 mi ani k této sestavě moc nesedí. Je fakt, že braničtí nabírají poslední dobou dech a hrají stále s těmi nejlepšími hráči, ale i tak to nechápu.

Bohužel tím, že prohráváme s týmy, které byly také ohroženy sestupem, si moc nepomáháme. Vypadá to tak, že příští rok zase budeme (snad úspěšně) bojovat o postup do pětky.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení