SK START Praha

Nečekané vítězství céčka, asi nové dresy!

Áčko jelo na Kotlářku s obrovským nadšením vyhrát, ale realita byla jiná. Béčko vyhrálo nad soupeřem, který přijel ve třech. V tom samém počtu se dostavil na Střelák i soupeř céčka, ale to nic nemění na tom parádním vítězství neboť Niňo umí být nebezpečné i ve třech. Tentokrát ale céčku na beton přinesli štěstí nové dresy!

SF SKK El Niňo Praha G vs. SK START Praha A    10:2

Ve stejném datu, jako céčko, hrálo i áčko se stejným soupeřem. Tedy přesněji se soupeřem ze stejného klubu. Původně byla myšlenka, že si zahraje mladíček z Vršovic. Jenže Martin měl nějaké vnuknutí, že by se Niňo dalo porazit. A přes moje varování, že minulý týden střihli Orion 10:0, Martin nic nedbal a s odhodláním se se svými spoluhráči vydal uskutečnit tu vidinu. Bohužel realita byla od nadšení na hony vzdálená.

Takže čestný úspěch zařídil opět náš nejlepší, tedy Káfa. Jeden bod v deblu s Petrem J. a jeden v singlu.

Nic dalšího se k tomu asi napsat nedá.

SK START Praha B vs. TJ Sokol Nusle Praha E     10:1

Soupeř přišel ve třech a z toho jeden ještě navíc pěkně nechcípaný. Dorazil Svoboda, Motlík a ligová hráčka Nuslí, Ježková. Je nějaké zvláštní období. Při kontrole zápisů dalších pražských týmů jsem zjistil co družstev minulý a tento týden nastoupilo ve třech. Béčku a céčku se už podařilo hrát proti neúplnému soupeři. Áčko zatím to štěstí nemělo, snad se to stane v závěru soutěže. Akorát to asi nesmí být Sparta – ta by nejspíš vyhrála i ve třech.

Odehrála se jedna čtyřhra, Patrik s Martinem. Já měl nastoupit do druhého deblu s Honzou, ale neměli jsme soupeře.

První rundu si nezahrál Martin. Patrik vyhrál po pěti setech, stejně jako na podzim u soupeře, nad Svobodou. Honza A. si velmi lehce poradil s Motlíkem. Jirka si pěkně zahrál s ligovou hráčkou. Vůbec mu nevadil ten typický ženský pinec. Naopak radostně se přizpůsobil, protože kontry po celém stole a blok spinů je přesně jeho hra. Vítězství se zrodilo v pátém setu.

V dalším kole „stál“ Honza, Martin také jako na podzim porazil Svobodu a Jirka přehrál lehce Motlíka. Jediný čestný bod soupeře zařídila ligová hráčka, když porazila Patrika 3:0, který na tu její hru nenašel ty správné „jeho“ klacky.

Porážkou si Patrik pěkně zavařil. Musel totiž hrát třetí zápas a pěkně se s Motlíkem zpotil v pěti setech! Vedl 2:0 na sety a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl mít nějaké problémy. Ale měl! Ještě, že šel raději souběžně hrát Martin s Ježkovou. Protože Martin skončil dřív než Patrik a ten se tím pádem uklidnil a ten desátý bod byl jeho!

Zajímavě se ale vyvíjely první dva sety na vedlejším stole. První set vyhrál Martin 20:18 (!) a druhý jeho soupeřka 11:3. Pak se už ale Martin zaskočit nenechal.

Vyhráli jsme 10:1 a dost nám to pomohlo. On totiž ten závěr tabulky třetí třídy je pěkně vyrovnaný. Když nepočítám dosud tříbodový Suchdol, tak ostatních 6-7 týmů tam může ještě zahučet.

SK START Praha C vs. SF SKK El Niňo Praha L     10:6

Původně jsem měl hrát já, protože Vašek měl nějaké pracovní povinnosti. Já to uvítal, protože jsem ještě v tomto roce nehrál a v pátek zřejmě zase nebudu hrát. V neděli mi Vašek napsal, že mu akce v práci odpadla a že by rád nastoupil, tak jsem to akceptoval. Jeho spoluhráči byli: Ivo, Radek a Adam. Vašek dorazil se vzorkem nových dresů, pro každého spoluhráče zatím jeden na zápas. Chlapci v nich nastoupili a nejspíš jim přinesli štěstí. Po delší době se zase vyhrálo! Dresy jsou opravdu krásné, opatřené znakem našeho klubu na hrudi. Máme tam také tři sponzory. Na rukávech Poplatky.com a nakladatelství PLOT. Na zádech, pod názvem našeho klubu je logo ČSOB. Banka je tím hlavním, dresy jsou Vaškovým přičiněním.

Céčko v novém!

Přišel jsem jen na úvod, připravil zápis, a jak je už zvykem, po deblech jsem odešel. No po deblech, po jednom.

Soupeř totiž přišel jen ve třech. To samozřejmě samo o sobě nic neznamená. U nich jsme prohráli poměrně lehce a oni přišli ve stejné sestavě. Tedy ti tři. Petr Ezr, což jsou 4 body s deblem pět, jeho mladší syn a starší kozel (viz zpráva z podzimu).

Po deblech to skutečně bylo 1:1, když my jsme bodovali jen díky kontumaci. Ivo v prvním zápase hrál s Petrem sice vyrovnaně, ale nebylo to přesto ani na zisk jednoho setu. Jenže následně Vašek porazil Petrova syna a Adam třetího hráče. Protože Radek měl kontumační vítězství, vedli jsme 4:2. V další rundě však Ezrové vyrovnali, jenže třetí hráč zase nebodoval a následovalo wo. Vedení 6:4.

Petr snížil, jenže následně Radek vrátil mladému těsnou porážku z podzimu. Radek už prohrával 0:2 na sety, jenže pak zabojoval tak, jak to umí a bylo z toho vítězství 3:2. Ivo vyhrál také po boji v pěti setech a následovala kontumace a bylo to 9:5.

Petr Ezr rozehrál své utkání a dohrál ho dříve, než Ivoš a tak snížil na 9:6. Protože jsme však měli na svém kontě 9 bodů a poslední utkání celého zápasu by byla kontumační výhra, tak se v soupeři něco zlomilo a všechny své utkání skrečovali. Takže Ivoš završil naše vítězství kontumačním vítězstvím nad mladým Ezrem.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení