SK START Praha

Dvě stejné výchozí pozice, ale rozdílné výsledky!

Áčko doma bez problémů porazilo svého soupeře, který byl ve třech. Béčko bez problémů prohrálo se svým soupeřem, který byl ve třech. To je schéma dvou zápasů, ve kterých nastoupilo celkem po sedmi hráčích. Zase smůla v tom, že se zápas áčka kryl s béčkem.

SK RTTI Poplatky.com A vs. Avia Čakovice E        10:0

To bude asi nejkratší komentář v sezóně. Za prvé nemám žádné informace od někoho z týmu a za druhé, co by se asi o takovém „fičáku“ dalo psát! Začátek utkání byl v 19 hodin a ve 20:17 mě přišla SMS od Martina, že už dohráli. Pochybuji, že to psal bezprostředně po závěrečném míčku posledního utkání. Takže bych si tipnul, že zápas skončil za hodinku!

Podle zápisu z utkání nejvíc naše borce zlobila slovenská hráčka s velice dlouhým česko-maďarským jménem. Také, když jsem viděl originál zápisu, tak se s tím jménem Martin (nejspíš psal zápis on) vůbec nepáral. Nebylo to vůbec k přečtení a myslím, že ho napsal jen polovičku! Ještě, že ve STISu jsem si to mohl rozluštit. Do telefonu mi říkal, že mu soupeři to jméno diktovali jak je teď u ženských jmen moderní (a přitom proti zásadám jazyka českého) nepřechýleně, jako mužský tvar.

Když jsem zapisoval zápis do STISu, tak jsem se zasekl při posledních zápasech. Devátý zápas v pořadí vyhrál Honza a v desátém zápase neměl Martin soupeře. Přesto následoval jedenáctý zápas Káfy s hráčkou soupeře na čtyři sety. Říkal jsem si, že je to nějaké divné, ten zápas se nemohl vůbec stihnout odehrát před tou kontumací. Dozvěděl jsem se, že oni skutečně začali hrát ještě v průběhu zápasu Honzy, stihli odehrát pár míčků a zápas skončil. Káfa chtěl končit také, ale prý starý provokatér Dan, je hecoval, že když už to rozehráli, tak to musí dohrát.

Já to vůbec nedával do STISu, protože zápas se vůbec neměl hrát. Resp. skončil až po zisku desátého bodu. Kdyby končil před desátým bodem, mohl se počítat do osobních statistik, ale takhle je to proti pravidlům. Výsledek jsem zadal jen po to wo. Za hodinu se ve STISu objevil výsledek 1:3 pro Slovenku…

TJ Slovan KST Bohnice F vs. SK RTTI Poplatky.com B    10:4

Další smolná porážka. Tedy nikoliv ve významu nějakého vyrovnaného utkání, ale v tom, že soupeř nastoupil ve třech a my bez Martina. A bez Jirky, který se musí vymarodit a tak ho nahradil Vašek. Podle výsledku by mohl někdo namítnout, že bychom prohráli stejně, ale to není jisté. Určitě by hrála roli psychika. Na druhou stranu Slavata a Pinkas nejsou žádná ořezávátka. Soupeř viděl, že i ve třech asi problémy mít nebude, ale kdyby hrál Martin a utkání tak bylo vyrovnanější, mohli si trochu „káknout“.

Průšvih je, že jsme už podruhé prohráli s přímým konkurentem na sestup! Nejdřív Slivenec a teď Bohnice. Je to k vzteku o to víc, že nám oba soupeři přitom dali šanci na výhru. Slivenec sestavou a Bohnice počtem hráčů.

Soupeř měl dva trávaře a Patrik musel hrát s oběma. Už mívá světlé okamžiky s tímto materiálem. Ještě pár zápasů ve třetí třídě proti takovým hráčům a půjde to. Dnes to ještě nevyšlo a po zápase byl Patrik hodně otrávený. Takhle jsem ho ještě neviděl. Asi na něj lehlo to, že prohráváme jako tým. Na to nikdo z nás po třech úspěšných postupových letech prostě není zvyklý.

K zápasu se nedá napsat nic zajímavého, jenom já a Radek jsme urvali soupeřům set. Zápas byl až moc jednoznačný.

TJ Sokol Praha Podolí B vs. SK RTTI Poplatky.com C     9:9

Tak to jsem nečekal! Nejhorší tým soutěže uhraje proti nejlepšímu (do dnes) remízu! Nemohl hrát Vašek, a místo něho nastoupil Pavel. Přesto při sestavě Radek, Tomáš, Ivo a zmíněný Pavel, jsem nečekal problémy! A vida, přišly. Přítomen jsem nebyl, podle zápisu a strohých informací, to porážka být nemusela. Začátek jako z učebnice: po deblech vedení 2:0. Možná měla být napsaná jinak sestava, Pavel asi neměl hrát na jedničce. Soupeř měl hráče, který porazil všechny naše kluky, ale s Ivem a Radkem měl nejspíš kliku a vyhrál v pěti setech.

Naši borci vedli 9:7 a nastupovali Ivo a Tomáš. Radek mi říkal, že byl skoro na 100% přesvědčený, že jeden z nich vyhraje. Nevyhrál.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení