Áčku chyběl pověstný vlásek, Radek nasadil nulu!

Tento týden se opět odkládalo. Ulehl jsem s nějakou virózou a se mnou skoro celé béčko a Jirku poslal šéf mimo Prahu na dva dny. Bez problémů byl jen Honza A. a to k sehrání utkání nestačí. Áčko má za sebou zase další těsný výsledek. Kolik jich ještě bude?

TJ Sokol Nusle C vs. SK START Praha A               10:7

Naši borci před každým utkání jsou plni odhodlání a jdou hrát s tím, že vyhrají. Jenže vždycky někde chybí ten pověstný kousek, možná štěstí. Bohužel na straně domácích byl jeden čtyřbodový hráč a to se někde musí projevit. Mě osobně překvapil výkon Pavla Kocábka na straně nuselských. Stále mu to evidentně hraje dobře. Sokolové ukázali zajímavou taktickou variantu. V první rundě nastoupil Jirka Plch proti Káfovi a po vyhraném zápase odstoupil a nechal se vystřídat. Že by domácí tušili, jak to postavíme a že by si jirka na Káfu tak věřil?

Faktem zůstává, že nám dali domácí celkem slušnou šanci na výhru, protože nenominovali Lenku Radnicovou, která ještě neprohrála. Tak snad příště.

SK START Praha B vs. SK OAZA Praha B              Odloženo

Jak jsem psal v úvodu, utkání se muselo odložit. Dva z možných hráčů béčka byli nemocní, jeden byl služebně mimo Prahu. Nemohl jsem ani využít dva honzy a Martina. Naštěstí borci z Oázy situaci pochopili a souhlasili s odkladem.

SK START Praha C vs. KK Konstruktiva B              10:2

Céčko to také nemělo jednoduché! I v jejich případě byla nouze o hráče. Patrik nemohl z pracovních důvodů, Helena je na druhé straně zeměkoule, já nemocný. Naštěstí toto pondělí byl zrovna den, kdy mohl naskočit Vašek. Přemluvil jsem Adama, i když avizoval, že bude hrát až od poloviny února, a ten naštěstí pochopil situaci a dorazil.

Po deblech 1:1, ale pak se to naštěstí rozjelo tím správným směrem. Radek se ve druhém zápase tak rozohnil, že soupeři v prvním nasadil nulu. Často to kritizuji v případě zápasů našeho déčka, kdy jim to dělají soupeři. Já bych to neudělal, ale pravidla dovolují vyhrát 11:0, tak se nedá nic dělat.

Ten večer prohrál singl jen Adam, na kterém bylo vidět měsíční zápasové manko. Příští týden jede céčko do Stodůlek, které jsme porazili doma lehce 10:1. Tentokrát budeme muset nasadit to nejlepší, co můžeme. Stodůlky obměnili sestavu a toto kolo porazili i SANK Běchovice!

TTC Elizza Praha L vs. SK START Praha D             Odloženo

Utkání déčka bylo odloženo. Neznám podrobnosti, ale bude se hrát v období 15. kola.